DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Boehringer Ingelheim Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży AH (Zespół Zwierzęta Towarzyszące) in Zachodniopomorskie, Poland

O Nas:

Boehringer Ingelheim jest jedną z 20 wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działamy globalnie za pośrednictwem 146 podmiotów. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 26 lat. Prowadzimy działalność (sprzedaż i dystrybucję leków) w dwóch liniach biznesowych: (leki dla ludzi oraz leki dla zwierząt)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Umowa na zastępstwo

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży AH (Zespół Zwierzęta Towarzyszące)

Teren pracy: woj. zachodniopomorskie oraz część woj. lubuskiego i część woj. wielkopolskiego

Główne obowiązki:

  • prezentowanie oferty oraz sprzedaż produktów firmy, w tym negocjacje warunków zawieranych transakcji

  • wspieranie merytoryczne klientów w zakresie oferowanych produktów oraz usług

  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnym klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • prowadzenie bazy danych klientów, analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji

  • wdrażanie i realizacja przygotowanych aktywności marketingowych

  • przygotowywanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym - mile widziane

  • umiejętność nawiązywania relacji, znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • gotowość do podróży służbowych w ramach swojego terenu oraz sporadycznie do siedziby firmy w Warszawie lub na wewnętrzne spotkania służbowe na terenie kraju

  • komunikatywna lub wyższa znajomość języka angielskiego

  • otwartość na zmiany, chęć samorozwoju, asertywność, energia i wysoka etyka pracy

Oferujemy:

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • zatrudnienie przez NDG Medical Sales Force z pracą w Boehringer Ingelheim

  • rynkowe warunki zatrudnienia

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop i iPad

  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to a person’s actual or perceived race, including natural hairstyles, hair texture and protective hairstyles; color; creed; religion; national origin; age; ancestry; citizenship status, marital status; gender, gender identity or expression; sexual orientation, mental, physical or intellectual disability, veteran status; pregnancy, childbirth or related medical condition; genetic information (including the refusal to submit to genetic testing) or any other class or characteristic protected by applicable law.